Choć głównymi kierunkami wakacyjnymi w Polsce są Bałtyk i Mazury, to jednak warto przed podjęciem decyzji o ponownym odwiedzeniu tych dwóch miejsc, zastanowić się, czy aby lepszym pomysłem nie będzie odwiedzenie np. Małopolski, która również ma w rękawie kilka niezwykłych kart zapewniających niezapomniane wakacje.

Małopolska – gdzie na wakacje?

Wybierając się na wakacje do małopolski, można skierować swoje kroki w dwa najbardziej popularne miejsca, czyli do Krakowa, lub też do Zakopanego. Zarówno jedno, jak i drugie miejsce zapewnią ogromną ilość atrakcji i wrażeń, również najmłodszym. Warto jednak rozważyć odwiedzenie tej nieco mniej turystycznej strony małopolski.

Pod namioty w Małopolsce

W Małopolsce spotkać można ogromną ilość miejsc, które oferują pobyt nie w drogich pensjonatach i luksusowych hotelach, lecz po prostu pod namiotem. Jest to świetnym sposób spędzania wakacji, szczególnie z dzieckiem. Będzie to dla niego coś nowego i z pewnością niezapomnianego przez wiele lat.

Gdzie na wycieczkę z dzieckiem w Małopolsce

Małopolska to świetne miejsce do spędzania wakacji z dziećmi. Wszystko z powodu ogromnej ilości atrakcji, które przykują uwagę maluchów na dobre. Jednym z takich miejsc jest na pewno kopalnia soli w Wieliczce, która jest prawdopodobnie największą atrakcją turystyczna tego regionu. Warto również z tymi nieco odważniejszym dziećmi odwiedzić park rozrywki Energylandia Zator, gdzie będą mogły wyszaleć się na całego.